(14kB)

KILKA SŁÓW od autora niniejszej strony WWW:

Jestem wewnętrznie rozdarty między Sosnowcem i Lubniewicami.
Urodzony w Sosnowcu w którym przeżyłem większość swojego życia zawsze wspomnieniami wracam do Lubniewic w których mieszkałem, żyłem i uczyłem się w ówczesnej Zbiorczej Szkole Gminnej im.Arian Polskich w latach 1980 - 1987. Malowniczość tego zakątka ziemii lubuskiej, piękno otaczającej przyrody i swoisty mikroklimat odcisnęło na mnie piętno które nosze w sobie przez cały czas.

Grzebiąc wśród atrybutów nowoczesnej techniki - "wybebeszająć" podzespoły komputerów, "goniąc" zaginione ramki w sieci, "reanimując" oprogramowanie wymęczone przez userów, czy gdy równy demiurgom ustalam ich prawa - zawsze tęsknie do szumu wspaniałych iglastych lasów, podmuchu wiatru na twarzy i widoków "marszczącej się" tafli jeziora Lubiąż. Ciesze się że dzieki temu że mieszkałem w tym miejscu jestem bogatszy o wrażliwość na piękno przyrody.

Internautów zainteresowanych poznaniem bliżej autora tej strony zapraszam na Adam Mizerski Home Page - http://www.mizerski.topnet.pl/, a dla chętnych do skorzystania z moich usług zapraszam na stronę mojej firmy http://www.gmnet.com.pl/

LINKI do innych stron:

MATERIAŁY ŹRÓDŁOWE:

  • Folder o Lubniewicach wydany przez Wydawnictwo Omega
  • "Nasza Rodzina" - lubniewickie pismo parafialne nr 3-4/6/1999 r.
  • J.Kruczkowski, A.Mikutel, Z.Szczepański, W.Wasylków "Uroczysko Lubniewisko - przewodnik"
  • Folder Gorzowskie zaprasza
  • ... niezapomniane wspomnienia :-) ...
(7kB) STRONA W TRAKCIE TWORZENIA
Zajrzyj za jakiś czas ...